Apel na zastupitele MČ Královo Pole

Hlasování zastupitelstva 23.9.2020 o otázce rozšíření fotbalového stadionu

Vážené zastupitelky, vážení zastupitelé městské části Brno – Královo Pole,

obyvatelé Králova Pole velice přivítali usnesení č. 20R38/63 z 2. 9. 2020, jímž Rada MČ Brno – Královo Pole doporučila zastupitelstvu nesouhlasit se záměrem přestavby a kapacitního navýšení fotbalového stadionu na ulici Srbská.

Rádi bychom Vám sdělili, že obyvatelé Králova Pole pevně doufají, že tímto doporučením Rady se budou zastupitelé na jednání 23. 9. 2020 řídit.

Pro obyvatele Králova Pole jde o velmi zásadní a citlivou otázku. Obyvatelé Králova Pole jsou v mimořádné shodě, že jde o urbanistický nesmysl, který by brutálně a trvale znehodnotil ráz čtvrti a kvalitu života jejích obyvatel.

Dlouhodobá politika města učinila z jedinečného území Za Lužánkami měsíční krajinu. Není důvod v chybách pokračovat a likvidovat další část města. Nenechme si od nikoho namluvit, že právě s tímto projektem stojí a padá brněnský fotbal.

Postoj každého z Vás v této otázce považují obyvatelé Králova Pole za mimořádně důležitý! Žádáme Vás tímto, abyste jako zástupci obyvatel Králova Pole a jejich zájmů vyhověli doporučení Rady a kapacitní navýšení fotbalového stadionu odmítli.

Děkujeme, s pozdravem

Za

Občanské sdružení Královo Pole, z. s.

IČO: 26543354

Viktor Valtr, předseda spolku

Přesunout se na začátek